Dlaczego my

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Naprawiamy i regenerujemy maglownice, a także przekładnie kierownicze i ślimakowe

Nasz warsztat specjalizuje się w powyższych usługach zapewniając wysokiej klasy, profesjonalną obsługę. Oferta przygotowana jest dla wszystkich rodzajów samochodów, począwszy od osobowych, kończąc na dostawczych i tirach.

Jesteśmy profesjonalnym, wykwalifikowanym warsztatem, specjalizującym się w naprawie i regeneracji:

Pracujemy na sprzęcie wszystkich producentów przekładni kierowniczych (TRW, SMI, KOYO, ZF itd.). Cenimy sobie najlepszą jakość, dlatego do uszczelniania używamy produktów najlepszych firm (AUTO SUPPLIERS, CORTECO, EMMETEC, ORPAV). Dzięki temu zapewniamy długotrwały efekt naprawy. Przykładamy ogromną uwagę do najdrobniejszych szczegółów i zarówno przed, jak i po regeneracji części, sprawdzamy czy wszystko działa jak należy.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i zrozumieniem, zawsze starannie wykonując powierzone nam zadanie. Wieloletnie doświadczenie i zespół stworzony z profesjonalistów sprawia, że w naszym warsztacie nie ma miejsca na niedokładność czy też pominięcie czegokolwiek.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo także wszelkie informacje dotyczące samych przekładni i maglownic. Dokładnie opisujemy proces naprawy i regeneracji, a także jak rozpoznać usterkę.

Na naprawy udzielamy 12 miesięcznej gwarancji z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy.

Prowadzimy skup przekładni kierowniczych.

Przyjedź do nas

Zapraszamy do naszego warsztatu