Naprawa przekładni kierowniczych

Istnieje znacząca różnicą między produktem naprawionym, przebudowanym, a częściami zregenerowanymi. Wiele osób mylnie uważa te terminy za synonimy, a odnoszą się one do całkowicie różnych procesów. Konsumenci powinni zrozumieć różnice pomiędzy tymi procesami. Podczas gdy różnica pomiędzy nowym, a używanym jest raczej oczywista, to między naprawą, a regeneracją wydaje się już nie być taka prosta. Firma przekladniagdynia.pl zajmuje się naprawą przekładni kierowniczych w samochodach osobowych i ciężarowych firm i osób prywatnych. Przebieg naprawy w firmie polega na bezpłatnym zdiagnozowaniu uszkodzenia, następnie rozmontowaniu uszkodzonej części ,wymianie na nową lub zregenerowaną , następnie sprawdzeniu na stanowisku diagnostycznym skuteczności naprawy i zamontowaniu do samochodu.

Czynności są wykonywane na nowoczesnych stanowiskach naprawczych przez wysoko kwalifikowany personel. W firmie można zamówić kuriera celem przesłania uszkodzonej części do naprawy, Firma gwarantuje błyskawiczną wysyłkę naprawionej przekładni lub części. Naprawia między innymi typowe usterki jak: wycieki, luzy, brak wspomagania, nie trzymanie podczas jazdy tzw. pływanie samochodu i inne. Powierzając naprawę firmie przekladniagdynia.pl w Gdyni zyskujesz gwarancje bezpieczeństwa.

Bezpłatna diagnoza

Przyjedź do nas, a my zdiagnozujemy usterkę za darmo

INNE USŁUGI

Sprawdź inne nasze usługi

Posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju uszczelniacze do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz sprzętu budowlanego...
Pierwszą z czynności jaką wykonujemy jest dokładne oczyszczenie przekładni z zewnątrz...